Dámská Dámská kolekce
Pánská Pánská kolekce
Outdoor Outdoor kolekce
Dětská Dětská kolekce

REFERENCE od našich milých zákazníků

Nejen pan Tomáš si oblíbil R-JET kulichy a napsal nám hned dva krásné dopisy, které zveřejňujeme nepozměněné...

 

Dobrý den paní Jetmarová,

ještě jednou moc děkuji za velmi sympatickou ochotu. Jsem moc rád, že jsem našel odvahu a oslovil Vás přímo, protože to celé bylo pro mě velice příjemné a upřímně se na ty kulichy těším, i když nejsem vyloženě čepicový typ. Budu ji nosit určitě rád. On totiž už ten první dojem, kdy jsem v Kjus Store Praha Vaší čepici viděl (byla to ta růžová s kožešinovou bambulí), úplně mě oslnila svojí kvalitou a nápadem, výrazně převyšujícím ty ostatní značky jako třeba Eisbär a podobně. Hned jsem si Vás na netu vyhledal a upřímně Vaši práci obdivuji. Pak už byla moje volba jasná a věřím, že aniž bych ty kulichy viděl, tak jste mi dobře poradila a budou se mi líbit. 

Hlavně mi nezapomeňte dát vědět, pokud někam poletíte s ČSA a já Vám ukážu z kokpitu třeba tu Paříž z trochu větší výšky, než uvidíte z Eiffelovky. 


Dobrý den paní Jetmarová,

využiji tímto příležitost, abych opět vychválil Vaše kulichy. Jsem pořád ještě v těch Alpách a ty čepice jsou naprosto jedinečný. Jak ty se nosí!!! Jsem zvyklý investovat do zimního a lyžařského vybavení dost peněz a významně ctím kvalitu věhlasných značek. Ale ty kulichy si opravdu zaslouží zvláštní pozornost a mě moc těší, že zrovna v Čechách něco takového existuje. Můžete na sebe být právem pyšná. Se zbytkem rodiny určitě provedeme další nákupy. Mějte se hezky.

Zasílám pozdrav z ledovce Stubai


Fenix protector – armádní vybavení


Here to win


EuroPain Clinics


Kooperativa


SKIINTERKRITERIUM 2018


Ski centrum Říčky v Orlických horách 


STUDIO ARTEFAKT 

Velmi nás těší, že jsme se mohli již od počátků podílet na propagaci originálních a kvalitních čepic a šátků české značky R-JET, která stojí na osobním nadšení, odhodlání a neúnavné práci paní Jetmarové a jejího týmu.

Čepice jsme také doporučili jednomu z našich klientů jako ideální dárek pro jeho VIP zákazníky, jelikož symbolizují kvalitu české práce a designu. Kulichy tak putovaly do celého světa a byly přijaty s velkým uznáním.


Český svaz lyžařů

V sezoně 2015/16 a 2017/18 jsme byli generálním dodavatelem čepic a čelenek pro alpskou lyžařskou reprezentaci. R-JET oblékali závodníci A týmů, junioři i žáci.


České akademické hry 2016

Stali jsme se hlavním nefinančním partnerem 15. ročníku Českých akademických her 2016 v Pardubicích, které pořádala Univerzita Pardubice.


V Pardubicích máme skvělé sportovce, ale také skvělé HANDICAPOVANÉ SPORTOVCE!

Sportovní klub vozíčkářů Pardubice – NEZLOMENI – klub stolních tenistů

Součástí klubu je oddíl handicapovaných sportovců pardubického kraje a města Pardubic – Sportovní klub vozíčkářů Pardubice NEZLOMENI. Jedná se o sportovní klub, který již léta působí na Pardubicku a také zde, v Pardubicích, pořádá velmi oblíbený tradiční turnaj ve stolním tenise vozíčkářů v rámci Českého poháru a o Pohár primátora města Pardubic. Tyto každoroční turnaje jsou vždy vysoce hodnoceny. Z klubu pochází řada skvělých sportovců, například osminásobná vicemistryně ČR a současná trojnásobná mistryně ČR, Spomenka Habětínková Tomić a mnoho dalších.

www.nezlomeni.cz

© R-jet